Çift katmanlı kapı plakası rulo şekillendirme makinesi YX8-110-575 & YX8-187-588
  • eşya yok.:
    YX8-110-575 & YX8-18
  • teslim süresi:
    45 days
  • form hızı:
    20m/min
  • nakliye limanı:
    Xiamen port
  • ödeme:
    TT
  • ağırlık:
    8Tons
şimdi soruşturma
Ürün Detayları
Lütfen buraya tıklayın Videoyu Görüntüle
Çift Katmanlı Kapı Plakası Rulo Şekillendirme Makinesi
profil
malzeme
Etkili Genişlik: 575mm & 588mm
Etkili Genişlik Tolerans: ± 0.5mm
Uzunluğu Tolerans: ± 0.5mm
Muayene Kalınlığı: 0.5 / 0.7mm
Malzeme Verimi Gücü: Q235
iş akışı
Mac Hine bileşenler
1)F EED G uide cihaz
Kılavuz pozisyonu uygun malzeme için ayarlanabilir besleme.
2)Rulo Şekillendirme Makine (Koruyucu Kapak)
H450'den yapılmış gövde çerçevesi Kaynakla Çelik Türü
Yan Duvar Kalınlığı: Q235 T18mm; Kravat Çubuk: Ф22 galvanizli
Rulman Çelikten Üretilen Silindirler GCR15 (= EN31 Çelik), Hassas İşlenmiş, Sert Krom Kaplamalı; Kalınlığı 0.5mm, Ayna Tedavisine Sahip Yüzeyli (For Uzun ömür ve Pas önleyici); Şaftlar 45 # Çelik, söndürme ve temperleme ısıl işlem, sert krom kaplama Çap = φ75 / 90mm, hassas işlenmiş